Skladanie PC na mieru

  • Každému projektu sa snažíme pristupovať individuálne a zostaviť PC presne šitý na mieru aj tomu najnáročnejšiemu užívateľovi.

  • V našich zostavách nájdete súhru tichých, výkonných a kvalitných PC komponentov. Získajte herný počítač podľa Vašich predstáv.

  • Každému projektu sa snažíme pristupovať individuálne a zostaviť PC presne šitý na mieru aj tomu najnáročnejšiemu užívateľovi.

Ako to funguje ?

Technická podpora

Po odoslaní objednávky na zostavenie herného počítača Vás v čo najkratšom čase bude kontaktovať naša technická podpora a preberieme všetky detaily.

Maximálny herný výkon

Vo Vašej požadovanej cene Vám vyskladáme ten najlepší výkon po HW stránke. Všetky komponenty budú kompatibilné a vyvážené.

Tichá prevádzka PC

Pre naše pc zostavy vyberáme kvalitné vzduchové a vodné chladenie, ktoré sa vyznačuje nízkou úrovňou hluku a vysokým chladiacim účinkom.

Zloženie PC a úprava kabeláže

Každá zostava prejde pri skladaní konfiguráciou UEFI a úpravou kabeláže, ktorou sa zabezpečí správna cirkulácia vzduchu, lepší prístup ku komponentom a v neposlednom rade bude kabeláž aj estetická na pohľad.

Testovanie v záťaži a ladenie

Po finálnom zložení prejde PC sériou záťažových testov na stabilitu systému a vyladenie hlučnosti vetrákov na tichý profil.

Počítače s vodným chladením od nás

Ultra rýchle snímkové frekvencie, nízke teploty, výnimočná estetika. Vodou chladené počítače prinášajú viacej výkonu. Naši odborní technici, stvorení pre nadšencov, kombinujú svetoznáme komponenty s vysokokvalitnou technológiou vodného chladenia, čo vám umožňuje zažiť maximálny výpočtový výkon a zároveň zachovať chlad a ticho. Vyberte si svoj štýl, farbu a osvetlenie, aby ste si svoj nový počítač  prispôsobili.

Testovanie úniku tlaku a kvapaliny

Všetky počítače s vodným chladením sú pred pripojením napájania podrobené skúške netesnosti a tlaku. Po úspešnom dokončení naši technici vykonajú potrebné vylepšenia systému BIOS. Po inštalácii systému Windows a ovládačov sú systémy podrobené intenzívnemu záťažovému testu.

PC na mieru - najčastejšie otázky a odpovede:

Ako dlho trvá zostavenie PC na mieru?

Štandardná doba zostavenia PC je 3 - 5 pracovných dní v závislosti od dostupnosti daných komponentov. V prípade neočakávaných komplikácií s dostupnosťou komponentov Vás budeme kontaktovať a bližšie upresníme dodanie, alebo Vám navrhneme alternatívu v podobnej cenovej a výkonovej relácii, ktorá v tom čase bude k dispozícii.

Môžem si objednať vlastné komponenty na skladanie pc a doručiť ich k Vám?

Nemáme s tým najmenší problém. Za kompatibilitu komponentov a ich správne množstvo na stavbu pc však zodpovedá zákazník.

Môžem použiť svoje staršie komponenty do novej zostavy?

Áno, akonáhle od Vás obdržíme požiadavku na zoskladanie PC zostavy, je možnosť zosúladiť zvyšné komponenty s novými. Naši technici Vás budú spätne kontaktovať ohľadom finálnej zostavy.

Po stavbe PC mi ostanú kompletné krabice a príslušenstvo?

Všetky krabice a príslušenstvo ku komponentom Vám vydáme po zostavení pc, nič nevyhadzujeme bez Vášho súhlasu.

Vzťahuje sa na službu zostavenie PC na mieru záruka?

Samozrejme, na všetky komponenty sa vzťahuje 2 ročná záruka. Na niektoré komponenty je možné si uplatniť priamo u výrobcu záruku vyššiu ako 2 roky.
  • Naše zostavy ladíme podľa požiadavky zákazníka a každému projektu venujeme dostatočný čas od návrhu až po zloženie a testovanie. Je jedno, či ste vášnivý hráč počítačových hier, streamer, youtuber, video tvorca, alebo grafik.
  • Výhoda individuálne skladaných počítačov od nás je, že poskytnú najlepší pomer výkonu za požadovanú cenu v danej dobe, najnovšie technológie a komponenty.
  • Nevýhoda bežných e-shopov je, že často nemajú čas ani prostriedky na konzultácie a ladenie jednej zostavy, čo sa môže odraziť na ich kvalitatívne nižšej úrovni služby a zostavy.
  • Sekundárny problém môže byť, že v e-shope nájdete zostavy, ktoré budú zložené vopred už dlhšiu dobu, polrok, rok a viac, takže nemusia obsahovať výkonovo najnovšie a najlepšie komponenty.

Chcem postaviť vlastný PC

Späť
WhatsApp
Messenger
E-mail

Main Menu