Firemná správa

Tak ako už napovedá samotný názov, táto služba je primárne určená pre živnostníkov a malé firmy do 5 počítačov. Bežne však zabezpečujeme správu aj živnostníkom s jedným počítačom. Ten je väčšinou pre chod ich firmy kľúčový, a preto vyžaduje rovnakú, ak nie lepšiu starostlivosť ako pri veľkých spoločnostiach s desiatkami počítačov.

Uvedomujeme si, že užívateľ takéhoto počítača je určite odborníkom vo svojom odbore, ale už nemusí rozumieť pokročilejšiemu užívateľskému ovládaniu počítača. Práve z tohto dôvodu každý náš paušál zahŕňa bezplatné poradenstvo a konzultácie. To znamená, že užívateľ môže kedykoľvek zavolať na náš Hot-line, kde mu naši vyškolení technici krok za krokom trpezlivo pomôžu aj s riešením zdanlivo laických problémov. Napríklad, prečo počítač stále vypisuje nejakú „hlášku“ alebo prečo sa mi nedarí vytlačiť faktúru, práve vtedy, keď to najviac potrebujem.

Vzdialený prístup – Ako sa pripojím ?

Pre pripojenie je potrebné si stiahnuť aplikáciu TeamViewer QuickSupport:
 
Po stiahnutí jednoducho aplikáciu spusti, nie je potrebná žiadna inštalácia.
Po pripojení technika sa môžete pohodlne usadiť a sledovať jeho prácu priamo na svojej obrazovke alebo môžeš ísť kľudne aj na prechádzku. Je to jednoduché. Po skončení zásahu ti zavoláme a môžeš pokračovať vo svojej práci.
 

ZADARMO ANALÝZA VÁŠHO FIREMNÉHO PROSTREDIA

Nechajte kontakt, my Vám zavoláme.

Späť
WhatsApp
Messenger
E-mail

Main Menu