Firemná správa – Servisujem s.r.o.

Rozbil si iba sklo ? Nevadí mi to opravíme

Výmena samotného skla už od 45 €

Firemná správa

Tak ako už napovedá samotný názov, táto služba je primárne určená pre živnostníkov a malé firmy do 5 počítačov. Bežne však zabezpečujeme správu aj živnostníkom s jedným počítačom. Ten je väčšinou pre chod ich firmy kľúčový, a preto vyžaduje rovnakú, ak nie lepšiu starostlivosť ako pri veľkých spoločnostiach s desiatkami počítačov.

Uvedomujeme si, že užívateľ takéhoto počítača je určite odborníkom vo svojom odbore, ale už nemusí rozumieť pokročilejšiemu užívateľskému ovládaniu počítača. Práve z tohto dôvodu každý náš paušál zahŕňa bezplatné poradenstvo a konzultácie. To znamená, že užívateľ môže kedykoľvek zavolať na náš Hot-line, kde mu naši vyškolení technici krok za krokom trpezlivo pomôžu aj s riešením zdanlivo laických problémov. Napríklad, prečo počítač stále vypisuje nejakú „hlášku“ alebo prečo sa mi nedarí vytlačiť faktúru, práve vtedy, keď to najviac potrebujem.

Cenník firemnej správy Môžete stiahnuť tu SŤAHUJ
Prezentácia našej spoločnosti Prezentáciu môžete stiahnuť tu SŤAHUJ

Vzdialený prístup – Ako sa pripojím ?

Pre pripojenie je potrebné si stiahnuť aplikáciu TeamViewer QuickSupport:

Po stiahnutí jednoducho aplikáciu spusti, nie je potrebná žiadna inštalácia.
Po pripojení technika sa môžeš pohodlne usadiť a sledovať jeho prácu priamo na svojej obrazovke alebo môžeš ísť kľudne aj na prechádzku. Je to jednoduché. Po skončení zásahu ti zavoláme a môžeš pokračovať vo svojej práci.

Chcem si dohodnúť termín návštevy
Servisujem s.r.o.
Radlinského 27,
811 07 Bratislava-Staré Mesto
info@servisujem.sk
+421 944 588 599

Chcem dohodnúť stretnutie vo firme
Obrázok auta
Dohodnite si stretnutie s našim agentom u Vás vo firme.