Tvorba webových stránok na mieru – Servisujem s.r.o.

Rozbil si iba sklo ? Nevadí mi to opravíme

Výmena samotného skla už od 45 €

Tvorba webových stránok na mieru

Od Vašej webovej stránky môže veľmi jednoducho závisieť to, či Váš biznis uspeje alebo zlyhá. Webovú stránku dneska má každý a o to je dôležitejšie aby Vaša webová stránka vynikla. Úspešné webové stránky sú jednoduché, zrozumiteľné a hlavne funkčné.

Postavíme Vám modernú webovú stránku presne podľa Vašich špecifikácií a je jedno či potrebujete produktovú stránku alebo firemnú.

Ako to prebieha ?

 • Štruktúra webstránky

  Na základe Vašich požiadaviek a obsahu, ktorý chcete mať na webovej stránke uverejnený, sa spolu dohodneme na jeho štruktúre.

 • Dizajn

  V závislosti od Vašich finančných možností buď vyberieme vhodnú šablónu alebo nakreslíme dizajn Vašej stránky na mieru.

 • Programovanie

  Vybratý vzhľad webovej stránky prevedieme do kódu, naprogramujeme všetky potrebné funkcie a následne to všetko otestujeme.

 • Naplnenie webovej stránky obsahom

  Vašu webovú stránku naplníme buď existujúcim obsahom, alebo nový obsahom, ktorý podá Vašim zákazníkom všetky potrebné informácie.

 • Spustenie

  Po úspešnom naplnení webovej stránky ju ešte raz otestujeme. Po Vašom odsúhlasení ju odovzdáme a spustíme na Vašej doméne.

Čo budeme potrebovať ?

 • Názov domény

  V prípade ak nemáte zakúpenú doménu Vám zabezpečíme kúpu domény a všetkých potrebných služieb pre Vašu stránku.

 • Odsúhlasenie štruktúry

  Pri počiatočnej tvorbe webovej stránky budeme potrebovať všetky Vaše vstupy a pripomienky ohľadom štruktúry a rozloženia daných prvkov.

 • Dodanie obsahu

  Či už budeme používať obsah z Vašej starej webovej stránky alebo vytvárať úplne nový, budeme od Vás potrebovať dodanie podkladov, ale aj jeho odsúhlasenie.

 • Odsúhlasenie vzhľadu

  Vzhľad Vašej stránky bude vychádzať z požiadaviek, ktoré si stanovíte na začiatku. Aj vďaka týmto požiadavkám budeme potrebovať Vaše pripomienkovanie a schválenie návrhov.

 • Aktívna komunikácia

  Pri tvorbe webovej stránky budeme mať veľa otázok a z tohto dôvodu budeme potrebovať zodpovednú osobu z Vašej strany, na ktorú sa budeme môcť v prípade potreby kedykoľvek obrátiť.

Dôležitou súčasťou je aj pravidelná údržba

Svet informačných technológií sa mení každý deň a preto sú vylepšenia a bezpečnostné diery nevyhnutné denne kontrolovať. Ak chcete držať krok s modernou dobou, musíte sa pravidelne starať o svoju stránku. Na toto všetko potrebujete čas a určité vedomosti, z tohto dôvodu Vám vieme s tým pomôcť.

Dôležitou súčasťou je aj optimalizácia

Ako všetci vieme, tak pomalá webová stránka je mŕtva. Čím dlhšie sa Vám Vaša stránka načítava, tým menej ľudí ostáva na stránke. Správna optimalizácia stránky je náročný proces, ktorému predchádza zložitá technická špecifikácia, pri ktorej sa sledujú najmenšie detaily.

Chcem si dohodnúť termín návštevy
Servisujem s.r.o.
Radlinského 27,
811 07 Bratislava-Staré Mesto
info@servisujem.sk
+421 944 588 599

Chcem dohodnúť stretnutie vo firme
Obrázok auta
Dohodnite si stretnutie s našim agentom u Vás vo firme.